Restaurace ve Vizovicích

Restaurace a pizzeria U sochyRestaurace a pizzeria U sochy je nově zrekonstruovaná nekuřácká restaurace v centru Vizovic. Pro naše hosty máme připraveno 55 míst ve stylovém prostředí zaměřeném na historii města Vizovice. K dispozici je wifi připojení k internetu a pro teplejší období chystáme venkovní posezení na zahrádce.

V restauraci U sochy vám nabízíme výbornou pizzu, specility, malé drobnosti a chuťovky. Z nápojů si můžete vybrat z nabídky rodinného pivovaru Bernard, kávu Dallmayr a mnoha dalších.

Restaurace U TonkaRestaurace U Tonka v centru Vizovic nabízí stylové posezení jak ve vnitřních prostorách se 70 místy, tak hlavně v zastřešené zahradní restauraci pro 80 hostů. V nabídce je dále nekuřácký salonek pro 20 osob.
V prostorách restaurace U Tonka se můžete pokochat naší sbírkou starých kamen a starožitností.

Nabízíme teplá jídla z domácí kuchyně, krajové speciality, polední menu, víkendové menu, jídla na grilu a také výbornou slivovici. Více informací naleznete na webových stránkách restaurace U Tonka.

Cukrárna ve VizovicíchCukrárna ve Vizovicích se nachází v objektu restaurace U Tonka se samostatným vchodem. Cukrárna ve Vizovicích nabízí točenou zmrzlinu, zákusky, dorty, kávu, chlebíčky a jiné sladkosti. Vnitřní kapacita je 20 osob a letní zahrádka před cukrárnou pojme 40 osob. Přijímáme telefonické objednávky.

Denní menu  
Přijďte ochutnat naši skvělou pizzu! Šunková, Italská, Hawai, Quattro formaggi, Špenátová, Valašská, Sýrový ostřák, Pizza tyčinky...
Nabízíme také zapékané americké brambory, nebo pečené mandle na zakousnutí. Popíjet můžete dobré víno, nebo lahodnou kávu Dallmayr.
Točíme pivo Bernárd: 12° nefiltrovanou, 10° světlou, 11° polotmavou. Těšíme se na vás!


objednávky, rezervace
Tel: 573 034 734
otevírací doba
Ne-Po:     zavřeno
Út-Čt: 17 - 22 hod
Pá: 17 - 01 hod
So: 17 - 01 hod
wifi internet
free wifi spot
čisté prostředí
nekuřácká restaurace
Restaurace a pizzeria U sochy:
Stará kamna a mnoho dalších ...

fotogalerie >
zavřít