Pivo BernardNabídka piv v restauraci U sochy stojí především na pivě značky Bernard. U piva vyráběného v rodinném pivovaru Bernard nás zaujala nejen jeho skvělá chuť, ale také poslání pivovaru jít vlastní cestou k poctivému českému pivu.

O pivovaru Bernard

Historie výroby piva v pivovaru v Humpolci sahá až do roku 1597. Od svého vzniku až do 20. století pivovar postupně rostl a vyráběl světlé i tmavé jakostní pivo a zaměstnával 40 stálých zaměstnanců. Ke konci 20. století však rostl tlak na jeho zrušení, nastal celkový úpadek včetně poklesu kvality i výstavu piva a vedení již dále nepočítalo s rozvojem pivovaru.Novodobá historie pivovaru Bernard začala na podzim 1991, kdy Stanislav Bernard, Josef Vávra a Rudolf Šmejkal vydražili zkrachovalý humpolecký pivovar v malé privatizaci. Technologicky zastaralý pivovar bylo potřeba v prvních letech zrekonstruovat a modernizovat. Celých prvních deset let novodobého fungování pivovaru bylo hlavním záměrem vůbec ekonomicky přežít a při tom produkovat kvalitní pivo a poskytovat co nejlepší servis. Poctivé české pivo BERNARD se stal celostátně známou značkou a pojmem a tento sen se podařilo splnit.

U sochy točíme pivo Bernard !

Pivo Bernard si můžete přijít vychutnat ve Vizovicích do restaurace U sochy. Nabízíme Bernard točený 12° nefiltrovanou, 10° světlou a 11° polotmavou. Láhvový Bernard sváteční, černý, nealko klasický a nebo nealko ovocný. Celou nabídku piv a nápojů naleznete na stránce nápoje.

Denní menu  
Přijďte ochutnat naši skvělou pizzu! Šunková, Italská, Hawai, Quattro formaggi, Špenátová, Valašská, Sýrový ostřák, Pizza tyčinky...
Nabízíme také zapékané americké brambory, nebo pečené mandle na zakousnutí. Popíjet můžete dobré víno, nebo lahodnou kávu Dallmayr.
Točíme pivo Bernárd: 12° nefiltrovanou, 10° světlou, 11° polotmavou. Těšíme se na vás!


objednávky, rezervace
Tel: 573 034 734
otevírací doba
Ne-Po:     zavřeno
Út-Čt: 17 - 22 hod
Pá: 17 - 01 hod
So: 17 - 01 hod
wifi internet
free wifi spot
čisté prostředí
nekuřácká restaurace
Restaurace a pizzeria U sochy:
výtisk historických místních...

fotogalerie >
zavřít