Fotogalerie


Fotografie jsou zařazené do těchto kategorií:

Interiér restaurace U sochy

Restaurace U sochy je nově zrekonstruovaná stylová nekuřácká restaurace. Prostředí restaurace je jednoduché a čisté. Celý interiér je vystavěn ze dřeva a přírodních materiálů s výzdobou historických fotografií, obrazů a předmětů vztahujících se k historii města Vizovice.

Jídla a nápoje

Nejen výbornou chutí je jídlo jídlem. V restauraci a pizzerii poskytujeme kvalitní servis a každý pokrm připravujeme tak, aby lahodil i vašemu oku. Takže než k nám vyrazíte můžete zde ve fotogalerii nahlédnout, jak naše dobroty vypadají a inspirovat se pro dnešní oběd, večeri a nebo posezení s přáteli. Těšíme se na vás!

Noviny

Kromě různých historických předmětů, kterými je prostředí restaurace vyzdobeno můžete nahlédnout a zalistovat ve starých novinách, které se vztahují k minulosti města. Můžete si pročíst staré vydání Vizovického zpravodaje, Hostimila, Fidlovačku na Valachoch a další výtisky.

Obrázky na stěnách

A pokud už vás nebude bavit číst si staré noviny můžete se rozhlédnout po restauraci a prohlédnout si staré obrazy a fotografie z Vizovic. Uvidíte fotky Sirnatých lázní, starého náměstí, zámku, pálenice, hotelu Lidový dům, Sokolského koupaliště a mnoho dalších.

Denní menu  
Přijďte ochutnat naši skvělou pizzu! Šunková, Italská, Hawai, Quattro formaggi, Špenátová, Valašská, Sýrový ostřák, Pizza tyčinky...
Nabízíme také zapékané americké brambory, nebo pečené mandle na zakousnutí. Popíjet můžete dobré víno, nebo lahodnou kávu Dallmayr.
Točíme pivo Bernárd: 12° nefiltrovanou, 10° světlou, 11° polotmavou. Těšíme se na vás!


objednávky, rezervace
Tel: 573 034 734
otevírací doba
Ne-Po:     zavřeno
Út-Čt: 17 - 22 hod
Pá: 17 - 01 hod
So: 17 - 01 hod
wifi internet
free wifi spot
čisté prostředí
nekuřácká restaurace
Restaurace a pizzeria U sochy:
staré vydání Fidlovačky na v...

fotogalerie >
zavřít